Sweet Selfie Uygulaması

Ücretsiz Kamera Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut
  • Version 2.21
  • Dil Türkçe
  • Firma Ufoto
Sweet Selfie, Android sistem için ücretsiz olarak tasarlanan fotoğraf çekim filtreleriyle zenginleştirilen bir kamera uygulaması olarak tasarlandı.

Android sistemi kullanan akıllı cihazlar için geliştirilen ücretsiz bir uygulama olan Sweet Selfie bir kamera uygulamasıdır. Fotoğraf çekimlerini güzelleştirmek ve pürüzleri gidermek için geliştirdi. Sweet Selfie uygulaması, Android akıllı cihaz kamerası ile karşılaştırıldığında zengin özellikleri ile öne çıkıyor. Bu zengin özellikleri içerinde fotoğraf filtreleri yer alıyor. Uygulama bünyesinde 100?den fazla filtre bulunuyor.

 Sweet Selfie?nin bir diğer özelliği bu filtrelerin fotoğraf çekimi sırasında da kullanılabiliyor olması. Bu sayede kullanıcılar çekim öncesinde filtrelerde nasıl görünecekleri hakkında bilgi sahibi oluyor. Uygulamanın sunduğu diğer özellik ise cilt düzeltme seçeneğinin olması. Bu sayesinde kullanıcılar, fotoğraf düzenleme programı Photoshop?un özelliklerini de akıllı cihazlarında barındırabilir hale geliyor. Sweet Selfie?nin cilt düzeltme özelliğiyle; yara izleri, çiller ve cilt lekeleri fotoğraftan kaldırılarak çekim güzelleştirilip pürüzsüzleştirebiliyor. Uygulamanın sunduğu başka bir özellik ise, çeşitli lens seçeneklerinin bulunması. Kullanıcılar Sweet Selfie?nin tüm özellikleri sayesinde farklı bir tarz yaratarak çekimlerini yapabilecek ayrıca fotoğraflarını güzelleştirebilecek. Ayrıca çekilen fotoğrafları da kolayca sosyal medya hesaplarından paylaşabilecekler.

Daha Fazla Göster
Sweet Selfie Uygulaması indir